€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla glazurnika-kafelkarza Donauwörth

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Donauwörth
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 maja 2022 01:16

Oferujemy zatrudnienie w Donauwörth od zaraz dla kafelkarza-glazurnika. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla budowlańców z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Kafelkarz – pracownik budowlany

Pensja: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Donauwörth, Niemcy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie dla kafelkarza
  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie przygotowanie podłoża, zapewnienie izolacji, układanie kafli, fugowanie
  • prace kontrolne i inne zlecane przez przełożonego na bieżąco
  • utrzymywanie porządku pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • ubezpieczenie niemieckie
  • wypłacanie pensji za wszystkie przepracowane godziny
  • możliwość pobierania zaliczek
  • regularne podwyżki
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • dodatek za pracę zmianową
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • premia na święta i urlop
  • pomoc koordynatorów polskojęzycznych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o aplikowanie poprzez źródło lub kontakt telefoniczny:

tel: +48 787 990 480

źródło: www.pracuj.pl/praca/kafelkarz-niemcy-niemcy,oferta,9064202

ID ogłoszenia: 255627bf33c9ce9e