€ 10,30/h brutto + dieta

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla malarza-szpachlarza Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 grudnia 2018 02:42

Oferujemy od zaraz pracę w Niemczech dla pracowników budowlanych przy malowaniu i szpachlowaniu. Zatrudnienie na budowie w Kolonii dla osób z doświadczeniem oraz komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Szpachlarz – Malarz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 10,30 na godzinę pracy brutto euro plus dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 40 euro na dzień

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie polegająca na szpachlowaniu, tynkowaniu fasad
  • pracownik będzie odpowiedzialny za lakierowanie balkonów a także malowanie fasad

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim autem
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z niemiecką firmą
  • odprowadzanie składek i podatków
  • pracodawca raz na tydzień przelewa gotówkę na konto polskie lub niemieckie
  • darmowe wsparcie w trakcie procesu rekrutacji
  • urlop zgodnie z niemieckimi przepisami prawa
  • pomoc koordynatorów
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech od zaraz

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

  • 539-601-600

źródło: https://silverhand.eu/job/malarz-szpachlarz-praca-w-kolonii-niemcy/

ID ogłoszenia: 7435c16d3f983e96

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.