€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie jako malarz-tapeciarz Stuttgart 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2020 04:23

Propozycja zatrudnienia od zaraz jako malarz-tapeciarz w Stuttgarcie. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie z podstawową znajomością języka oraz doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik budowlany – malarz/tapeciarz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia – obowiązują stawki godzinowe

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań pracownika będzie należało malowanie ścian, fasad, okien oraz drzwi
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za szpachlowanie, tapetowanie i montaż dociepleń i konstrukcji z karton gipsu
  • ewentualnie inne prace wykończeniowe

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w wykonywaniu prac wykończeniowych polegających na malowaniu oraz tapetowaniu
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiego kontraktu
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie SMS lub zadzwonienie na numer:

  • 570 901 033

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-w-niemczech-na-budowie-jako-malarz-tapeciarz-przy-wykonczeniach-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 9615e8495dd2e0ba