€ 10/h netto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie płytkarz-glazurnik Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wuppertal
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 maja 2018 05:42

Proponujemy zatrudnienie w Koloni i Wuppertal dla płytkarzy-glazurników. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach wnętrz. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Płytkarz – glazurnik

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 euro netto na godzinę pracy

Lokalizacje: Kolonia, Wuppertal – Niemcy

Zakres zadań:

  • praca przy remontach i wykończeniach domów i mieszkań, polegające na układaniu nowych płytek i glazury

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, podpisaną z pracodawcą a nie pośrednikiem
  • pracę od poniedziałku do piątku po 9 godzin dziennie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie
  • narzędzia do pracy
  • auto służbowe niezbędne do dojazdów

Aplikacja:
Zapraszamy do zgłaszania się mailowo, z załączeniem CV na adres:

  • cv@irkl.pl

Więcej informacji: Beata, tel. 536 275 320.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/plytkarz-glazurnik-praca-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-w-wuppertal/

ID ogłoszenia: 6095b01decf200cb