€ od 9 do 9,50 euro netto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie pomocnik budowlany Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 00:58

Firma budowlana zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko pomocnik budowlany. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na budowie w Hannover. Zatrudnimy tylko osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Termin: praca od 05.08.2014

Zarobki: od 9 do 9,50 euro netto/h

Miejsce pracy: Hannover

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pomagać we wszelkich pracach budowlanych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • duża samodzielność
  • pracownik musi charakteryzować się niezawodnością, sumiennością i dokładnością w wykonywaniu zadań
  • własne auto

Oferta:

  • praca w firmie budowlanej w oparciu o umowę o pracę
  • zapewnione ubezpieczenie socjalne
  • dobre zarobki
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • biuro@flexjob.pl

w tytule należy wpisać: POM/100/DE

możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 032 7465740 lub 501501911

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-budowlany-niemcy-id235598.html

ID ogłoszenia: 64453db6cee7d0f2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie pomocnik budowlany Hannover”

  1. Jestem zainteresowany państwa ofertą proszę o kontakt 505221550 . Pozdrawiam