€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy regipsach Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lipca 2017 01:03

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach (zabudowie suchej) i malowaniu. Zatrudnienie od zaraz dla pracowników budowlanych w Regensburg.

Stanowisko: Regipsiarz – malarz
Miejsce zatrudnienia: Regensburg, Bamberg, Pasawa, Norymberga, Niemcy
Pensja: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż płyt K-G
  • zadania polegają na montażu sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych
  • osoba zatrudniona będzie również zajmowała się wykończeniami, w tym malowaniem

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie gotowość do przyjechania własnym samochodem
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • umiejętność do pracy w grupie
  • samodzielność

  • pracę na pełen etat
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na cały okres trwania zatrudnienia
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:

  • besthillwork.4168850@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/regipsiarz-malarz-id691873.html

ID ogłoszenia: 91159629382983d4