€ 1900 euro netto/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy regipsach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 listopada 2015 01:35

Firma budowlana ze Stuttgartu zatrudni Polaka do montażu regipsów. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla pracowników budowlanych przy wykończeniach.

Stanowisko: Regipsiarz

Start: od zaraz

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1900 euro netto na miesiąc

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac budowlanych związanych z wykończeniami wnętrz
  • pracownik będzie odpowiedzialny za stawianie ścianek działowych oraz montażu sufitów podwieszanych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność, fachowość, pracowitość

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia – umowa zgodna ze standardami niemieckimi
  • stabilne zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • uczciwe zarobki
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznych konsultantów
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dla chętnych możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień
  • regularne zjazdy do Polski po poinformowaniu pracodawcy
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • praca@silverhand.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/regipsiarz-pracuj-od-zaraz-niemcy-3039829.html

ID ogłoszenia: 60563a890a408e2