€ 1250 euro brutto plus dodatki

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 października 2015 04:26

Dam pracę w Niemczech na magazynie hurtowni odzieżowej dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hannoverze od zaraz przy komisjonowaniu towarów.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Hannover

Wynagrodzenie: 1250 euro brutto plus dodatki

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie odzieżowym przy zbieraniu zamówień i przygotowywaniu towarów do wysłania
  • metkowanie oraz montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych
  • kontrolowanie jakości odzieży
  • rozładunek dostaw oraz rozkładanie ubrań na magazynie zgodnie z kluczem
  • aktualizowanie baz danych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • duża motywacja
  • bardo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę od zaraz
  • dobre stawki godzinowe
  • liczne dodatki
  • zatrudnienie na zmiany
  • zapewnione skrupulatne szkolenie wprowadzające
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • pracodawca na życzenie pracownika może pomóc w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule zgłoszenia należy wpisać: „Magazynier w hurtowni odzieżowej, Hannover”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 5135613da502a5f4

6 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie bez znajomości języka Hanower”

  1. DAREK AGNIESZKA na 9 października 2015 @ 20:35

    witam ! Jestesmy zainteresowani Ta praca . Prosze o kontakt Agnieszka 793394756 Darek 534465943 pozdrawiamy :)

  2. Witam! mam zameldowanie w Hannover i jestem zainteresowana pracą, moj nr +49 152 13867012

  3. Witam jestem zainteresowany pracą w Panstwa firmie mam 37 lat bardzo dobra sprawnosc fizyczna posiadam doswiadczenie w takiej pracy pracowałem hannover firma netrada przy zbieraniu zamowien .Prosze o kontakt 780089476

  4. Mariola.Witam.Jestem zainteresowana pracą.Proszę o kontakt +49 1521 1965809 Pozdrawiam.

  5. Paulina mam 25lat podejme prace od zaraz tel 721776720 jestem z poznania

  6. jestem zainteresowana proszę o kontakt tel +48 792333866 lub iwonaw19@gmail.com