€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie części BMW Neutraubling

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neutraubling
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 listopada 2013 16:02

Poszukiwani pilnie pracownicy na magazyn z Neutraubling. Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie z częściami marki BMW przy montowaniu, pakowaniu i wysyłce produktów.

Stanowisko: Monter części na magazynie

Lokalizacja: Neutraubling, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Zbieranie elementów na magazynie oraz montowanie części
  • praca przy pakowaniu gotowych części i akcesoriów oraz przygotowaniu produktów do wysyłki dla klientów
  • zabezpieczenie paczek przed transportem

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość przyjechania do pracy własnym autem
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Pracę na czas określony
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca

Aplikacja:
Prosimy dzwonić:+48731995530

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-czesci-bmw-neutraubling/

ID ogłoszenia: 6185282852460943