€ 1800/mc euro

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z zabawkami bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 października 2017 03:16

Tymczasowe ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z zabawkami dla osób bez znajomości języka. Oferta z Essen od zaraz przy zbieraniu zamówień z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Pensja: 1800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień na magazynie hurtowni z zabawkami
  • dodatkowo obowiązkiem będzie pakowanie przesyłek oraz rozładunek i rozkładanie produktów z dostaw
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się wspieraniem zadań pracowniczych w okresie wzmożonego ruchu

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka
  • wymagane minimalne doświadczenie na magazynie
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i nauki języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w 3 pokojowym mieszkaniu – koszt 150 euro od osoby miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy, podpisanej na czas określony do świąt Bożego Narodzenia
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech od roku 2018
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie legalnej umowy o pracę

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazynzzabawkami/10/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 79759da6f1e275c4