€ 1850 euro brutto/mc + dodatki

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie ze słodyczami bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2017 01:33

Oferta pracy w Niemczech dla magazyniera w hurtowni słodyczy i słonych przekąsek z Kolonii. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 1850 euro brutto za miesiąc
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • kompleksowe przygotowywanie zamówień, w tym celu pracownik będzie kompletował towar na magazynie za pomocą skanera ręcznego a następnie pakował i przygotowywał do wysyłki
  • obsługa wózka paletowego ze wspomaganiem elektrycznym
  • prace porządkowe
  • inne zadana zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • atutem będzie a wet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • świetne zorganizowanie
  • możliwość pracy na nadgodziny
  • pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • dodatki za pracę na zmianie nocnej i na nadgodziny
  • urlop
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • opiekę koordynatora Polaka
  • ubezpieczenie i możliwość korzystania z opieki medycznej
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • opcja wynajęcia mieszkania 2 pokojowego o wielkości 54m2 w cenie 400 euro + media za miesiąc, proponujemy wynajęcie tego mieszkania dla 2 współpracowników

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie słodyczy, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-ze-slodyczami-kolonia/

ID ogłoszenia: 4555953aa1e2c0a4

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.