€ 7,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji ciastek bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2014 01:51

Aktualna propozycja pracy w Niemczech na produkcji w fabryce ciastek z Monachium. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy kontroli jakości, pakowaniu i innych zadaniach produkcyjnych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Monachium

Zarobki: 7,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony by wspierać produkcję ciastek.
  • Obowiązkami będzie: kontrola jakości procesu produkcji, przygotowanie mas zgodnie z przepisem, zadania na taśmie produkcyjnej- pakowanie
  • Do zadań należeć będzie również etykietowanie opakowań, układanie ich na palety oraz magazynowe.
  • Przydzielone stanowiska mogą być różne.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość zasad BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce
  • znajomość systemu HACCP
  • możliwość pracy również na noce- w firmie obowiązuje system pracy zmianowej
  • mile widziane posiadanie doświadczenia lub wykształcenia gastronomicznego

Oferta:

  • pomoc na miejscu przy zaaklimatyzowaniu się i występujących problemach
  • praca w nocy jest dodatkowo płatne, za każdą godzinę +1,20 euro
  • zamieszkanie w Monachium jest zapewnione przez pracodawcę
  • nie pobieramy żadnych opłat od osób biorących udział w rekrutacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

  • email: teilzeit@null.net

Informujemy tym samym iż przed wyjazdem każda osoba musi osobiście stawić się w Szczecinie w celu podpisania umowy

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-produkcja-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 12153df8d1a5afd2

5 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji ciastek bez języka Monachium”

  1. Witam wraz z córką jesteśmy zainteresowane podaną ofertą.Pracowałyśmy przy pakowaniu sałatek oraz dań gotowych.Praca polegała na datowaniu,owijaniu,układaniu w kartonach,układaniu na paletach,sprawdzaniu towaru do wysyłki.Możemy podjąć pracę od zaraz.Proszę o kontakt jedrzejczyk.ewa1@gmail.com Dziękuję.

  2. Rokomakan66 na 6 sierpnia 2014 @ 20:03

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Pracę mogę podjąć od zaraz.
    Pozdrawiam
    romanaugustyniak@onet.pl

  3. witam razem z chlopakiem jestesmy zainteresowani pracą gotowi wyjechac w kazdej chwili prosimy o kontakt :arletaleszcz@gmail.com lub 508830806

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą. Pracowałem na produkcji ciastek jako pakowacz , magazynier oraz ciastowy. Proszę o kontakt 500 274 356

  5. czarodziejo10 na 10 sierpnia 2014 @ 11:31

    Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Pracowałem już na produkcji.
    Jestem gotowy na podjęcie pracy i wyjazd.
    Proszę o kontakt.
    andy.andy.domin@gmail.com

    Andrzej.