€ od 1500 euro netto /mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji filtrów dla Polaków Senden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Senden
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 września 2014 00:45

Zakład produkujący filtry z tworzywa sztucznego w Senden poszukuje Polaków na produkcję. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy obsłudze maszyn i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Senden

Wynagrodzenie: od 1500 euro netto /mc

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w fabryce na produkcji filtrów z tworzyw sztucznych.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych takich jak: wtryskarka, CNC
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagamy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • gotowość do pracy na 3 zmiany
  • zręczność
  • atutem będzie doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferta:

  • zapewnione zamieszkanie
  • zarobki w wysokości od 1500 euro netto miesięcznie
  • zapewniona umowa na czas nieokreślony
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać na podany poniżej adres e-mail:

  • wsm.personal@wp.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/produkcja-filtrow-niemcy-2504234.html

ID ogłoszenia: 565540dd692cbe9d

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji filtrów dla Polaków Senden”

  1. dzień dobry jestem zainteresowana ww.ofertą i przebywam na ta chwile na terenie niemiec kolo Monachium,jezyk znam dobrze,na produkcji także pracowałam moj.numer : +49 15163217182 lub +48 535 852121

  2. Witam.
    Jestem zaintresowana ta Oferta pracy.
    Tel: 0152 2972 1021.
    W Deutschland mieszkam na stale w Essen.
    Pozdrawiam