€ 8,80 euro brutto/h plus dodatki

Oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja foteli samochodowych Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 00:04

Producent części z branży auto-moto zatrudni Polaków do pracy w Niemczech na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie od zaraz w Ingolstadt przy montażu, obsłudze maszyn i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Ingolstadt, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa to 8,80 euro brutto za godzinę plus dieta dzienna wynosi 10 euro

Nr referencyjny: PG/300

Obowiązki:

  • Pracownik którego zatrudnimy odpowiedzialny będzie za prace na produkcji fotelu samochodowych – montaż, obsługa maszyn, pakowanie, kontrola jakości.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka niemieckiego wymagana w stopniu dobrym
  • wymagane jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji
  • prawo do urlopu
  • zapewnione ubezpieczenie
  • możliwość regularnego jeżdżenia do Polski – należy to ustalić wcześniej z pracodawcą
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania w atrakcyjnej cenie
  • odprowadzane składki
  • możliwość podwyższania swoich kompetencji

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • praca@silverhand.eu

W tytule koniecznie prosimy wpisać: PG/300

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-automotive-niemcy-2926165.html

ID ogłoszenia: 93755c22fd3dd017