€ 1700 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 04:38

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek w fabryce z Dortmundu. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 1700 euro brutto za miesiąc

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej
  • pracownik zajmować się będzie kontrolą jakości i ręcznym porcjowaniem składników
  • inne zadania to dbanie o ciągłość produkcyjną oraz pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka z sanepidu
  • znajomość systemu HACCP
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • zorganizowanie, elastyczność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowy posiłek tzw: „regeneracyjny” w ciągu pracy
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w kwaterach pracowniczych w cenie 150 euro miesięcznie
  • nadgodziny płatne są +50%

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Produkcja kanapek, wrapów i tortilli – Dortmund 2016″

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-od-zaraz-dortumnd/

ID ogłoszenia: 76257b5a6e82181d

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez języka Dortmund”

  1. Witam..jestem zainteresowana powyższą oferta pracy..proszę kontakt +48 697 819 687