€ od 9,60 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie kawy bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 02:55

Niemcy praca (Stuttgart) od zaraz dla Polaków przy pakowaniu zestawów prezentowych w postaci kawy i kubka. Zatrudnienie z niewymaganą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 9,60 euro brutto na godzinę pracy

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Opis zadań:

  • pracownicy będą odpowiedzialni za ręczne składanie i pakowanie zestawów prezentowych z kawą i kubkiem
  • zadania muszą być wykonywane sprawnie
  • funkcjonują normy godzinowe jakie trzeba realizować

Wymagania:

  • duży zapał do pracy
  • wysoka motywacja
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • gotowość do wykonywania zadań które się powtarzają
  • możliwość podjęcia pracy na 3 miesiące
  • mile widziana gotowość do przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu które jest w pełni wyposażone w cenie 150-200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na czas określony trwający – 3 miesiące
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna we wszelkich kwestiach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
Pakowanie zestawów promocyjnych, Stuttgart

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 57956d357c5ce7a4

8 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie kawy bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Mateusz1222 na 29 lutego 2016 @ 16:35

    Witam, ja wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Jesteśmy młodymi (20 lat), energicznymi osobami chętnymi do pracy fizycznej. Szybko się uczymy i przyswajamy nowe informacje. Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej oferty. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny: 733 901 455.

    Pozdrawiam!

  2. Dzień dobry,

    Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.
    Jesteśmy młodymi ludźmi(22 lata) po pierwszym stopniu studiów, chętnymi do podjęcia u Państwa pracy. Szybko i chętnie zapoznajemy się i uczymy nowych zadań do wykonania. Poleconą pracę wykonujemy z sumienną dokładnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Prosimy o kontakt +48 506 490 827 lub jakub.ryczek@gmail.com.
    Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej aplikacji i dziękujemy za poświęcony nam czas.

    Z wyrazami szacunku
    Jakub Ryczek i Magdalena Mazur

  3. ArtekSo1996 na 1 marca 2016 @ 07:17

    Wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani oferta pracy tel. 732929826

  4. annakamilla na 1 marca 2016 @ 10:13

    Witam, jestem zainteresowana z mężem ofertą pracy .Posiadamy swoje auto ,szybko się uczymy,jesteśmy osobami bez nałogów . Proszę o kontakt na meila annakamilla64@gmail.com

  5. dariusz88 na 1 marca 2016 @ 11:04

    Witam ja z narzeczona jesteśmy gotowi na wyjazd i podjęcie pracy od zaraz mamy duze doswiadczenie zwiazane z praca na produkcji. Prosimy o kontakt jeżeli oferta nadal aktualna jesteśmy gotowi do podjecia pracy na dłużej niż 3 miesiace. Kontakt do mnie i narzeczonej 570-455-671 Darek 690-009-828 Aleksandra

  6. Bozena59 na 1 marca 2016 @ 13:42

    Witam
    Zainteresowała mnie propozycja pracy, jestem gotowa na wyjazd od zaraz oraz na pobyt 3 miesięczny pracowałam na produkcji przy pracy powtarzajacej sie i normowanej mam 56 lat jestem osobą sprawną fizycznie i duzym zapałem do pracy. Proszę o kontakt na
    e-maila bozena.babak@gmail.com, lub telefon nr 661795544
    pozdrawiam
    Bożena

  7. Przemek21 na 1 marca 2016 @ 14:32

    NIE WIEM PO CO SĄ UDOSTĘPNIANE OFERTY NA TYM PORTALU
    NIE MA NUMERÓW TELEFONOW
    NIKT NIE POTRAFI OPISYWAĆ NA E-MAIL
    ZERO KONTAKTU Z LUDZMI ;)