€ 1850/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie perfum bez języka Drezno 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2018 02:59

Propozycja zatrudnienia w Dreźnie przy pakowaniu perfum. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2018 dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie na miejscu będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Drezno, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na 3 miesiące

Zakres zadań:

  • przepakowywanie perfum w nowe pudełka – składanie, wypełnianie, foliowanie i naklejanie etykiet
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie
  • obowiązkiem będzie samodzielne przygotowanie sobie stanowiska pracy

Oczekiwania:

  • uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz na najbliższe minimum 3 miesiące
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezdenta
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 200 euro od osoby miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepiej wypełniających swoje obowiązki możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Drezno 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 7705b7064a0a981f

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie perfum bez języka Drezno 2018”

  1. witam jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o pilny kontakt pod nr tel +48575350384

  2. Witam jestem zainteresowany oferta pracy proszę o pilny kontakt pod nr tel +48 513 006 152