€ 7,80 brutto + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja zabawek bez języka 2015 Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2014 00:24

Fabryka zabawek z Kolonii poszukuje od zaraz chętne osoby do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu. Oferta bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem zapewnionym na czas umowy.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 7,80 euro brutto (zarobek po odliczeniu zakwaterowania)
Liczba stanowisk: 3
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:
- manualna praca na montażu zabawek (łączenie plastikowych komponentów)
- zadania związane z kontrolą jakości i ewentualnymi poprawkami
- pakowanie zabawek do kartonów wraz z instrukcją, gwarancją itp.

Wymagania:
- sprawność manualna, dobry wzrok
- doświadczenie w pracy precyzyjnej
- gotowość do natychmiastowego wyjazdu
- w przypadku zapotrzebowania pracodawcy pracownik będzie pracował w godzinach nadliczbowych
- szukamy osób, które potrafią pracować zespołowo
- znajomość języka niemieckiego będzie największym atutem, ale nie jest wymagana

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich
- umowa na 3 miesiące do końca lutego 2015 z możliwością przedłużenia
- zakwaterowanie w kwaterach położonych niedaleko miejsca pracy (koszt odliczany z wynagrodzenia)
- wsparcie przy załatwieniu wszelkich formalności w Niemczech

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/78/2014

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej zgody przetwarzania danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse: ganztags-beruf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 85054726d945c616

18 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja zabawek bez języka 2015 Kolonia”

  1. Witam jestem zainteresowany tą ofertą posiadam doświadczenie pracy na produkcji.. Proszę o kontakt 694398643

  2. Angelika Michalczewska na 24 listopada 2014 @ 14:18

    witam serdecznie jestem zainteresowana pracą. Jestem sumienna, pracowita , bez nałogów i gotowa do pracy od zaraz. proszę o kontakt na michalczewskaangelika@gmail.com

  3. danielfalowski na 24 listopada 2014 @ 17:06

    Witam. Jestem zainteresowany pracą przy produkcji zabawek. Proszę o kontakt ze mną w celu przedstawienia dalszej kandydatury. Kontakt: 664 923 068

  4. Jacek Piatkowski na 25 listopada 2014 @ 15:37

    Witamy serdecznie,jesteśmy zainteresowani pracą.Pracowaliśmy pięć lat przy produkcji zabawek. Jacek i Paweł. kontakt jacekpiatek4@gmail.com ,tel.660999627

  5. jankowskilukas na 25 listopada 2014 @ 16:44

    Witam
    Jestem zainteresowany pracą,pracowałem wcześniej w niemczech

  6. agusiakulcz na 25 listopada 2014 @ 17:49

    Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy i proszę o kontakt +491755060091.

  7. Dzien dobry jestem zainteresowany oferta mieszkam na terenie niemiec dokladnie w Wuppertal bardzo bylbym wdzieczny gdy panstwo odpowiedzieli na moja oferte gdyz bardzo potrzebuje obecnie pracy .Prosze o kontakt na.dzikk145@wp.pl Bardzo uprzejmie dziekuje.Robert

  8. Witam jestem zainteresowany ta praca.Bez nalogow mam stala prace w Polsce,ale jest coraz gorzej z pensjami.prosze o kontakt 607693420

  9. Witam!
    Jstem zainteresowana Państwa ogłoszeniem, posługuję się językiem na poziomie komunikatywnym oraz posiadam doświadczenie w pracy przy odzieży. W celu kontaktowym podaję swój adres e-mail.: kinia6.95@wp.pl

  10. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.Mam doświadczenie możliwość wyjazdu od zaraz.Proszę o kontakt nr.tel.509860975

  11. Milena-Kamil na 26 listopada 2014 @ 20:22

    Witam.Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą.
    Prosimy o kontakt na milena-kamil@wp.pl

  12. matherlovebone na 27 listopada 2014 @ 11:31

    witam , jestem zainteresowna .mogę jechac od zaraz .adres; matherlovebone@gmail.com

  13. Witam.Jestem zainteresowany praca przy skladaniu zabawek od zaraz nawet na rok.Mam 47 lat,emeryt.Moj nr tel 519597235.Darek.

  14. Jestem zainteresowana viktoria@mailplus.pl

  15. krzysiekdm na 3 grudnia 2014 @ 19:34

    witam jestem zainteresowany oferta komunikatywnie znam jezyk nederlandzki i angielski. 0048 889869306 pozdrawiam

  16. jestem zainteresowany proszę o kontakt woj.szw@wp.pl

  17. reporter08 na 4 grudnia 2014 @ 13:50

    Zainteresowany
    +48 786 82 1802

    lukasz.zuchowski@vp.pl