€ 10 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 listopada 2017 05:10

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w Koloni aktualne od zaraz dla kobiet i par na magazynie drogeryjnym. Zakwaterowanie zapewnia odpłatnie pracodawca na miejscu w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Nr ref.: MKOS/KOEL/N

Stawka godzinowa: 10 euro na godzinę pracy

Opis zadań:

  • praca przy kompletowaniu towarów a także przygotowywaniu ich do wysłania
  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie kosmetyków
  • zadania są proste i powtarzalne

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy – szczególnie na magazynie
  • atutem będą aplikacje od kobiet albo par z własnym autem

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • zatrudnienie z drukiem A1, kartą EKUZ a także dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym, odprowadzaniem wszelkich składek i opłacaniem podatku
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • miesięcznie około 1100 do 1200 euro do ręki już po opłaceniu kosztów zamieszkania
  • premię świąteczną oraz wakacyjną a także uznaniowe za dużą wydajność
  • +25% za pracę na nadgodziny oraz na zmianie nocnej, +50% za pracę w weekendy, w święta niemieckie +100%
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Krótki link: http://bit.do/pakowaniekosmetykow

ID ogłoszenia: 67359fa5643012a6