€ 10 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu lodów bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca września 2016
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2016 00:54

Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka do pakowania lodów na linii produkcyjnej w fabryce ze Stuttgartu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę pracy

Czas trwania umowy: od zaraz do końca września 2016

Obowiązki:

  • jest to praca tymczasowa na czas największego ruchu w fabryce produkcyjnej ze Stuttgartu
  • wsparcie prac produkcyjnych związanych z produkcją lodów oraz deserów lodowych
  • głównym obowiązkiem będzie pakowanie lodów oraz kontrola jakości
  • praca wykonywana jest na hali produkcyjnej w temperaturze od ok 0-5 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dobre zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz do końca września 2016

Oferujemy:

  • tanie zakwaterowanie zorganizowane w cenie 100 euro za miesiąc
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemiecką umowę na czas określony
  • pracę do końca września 2016
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta zapewnioną na miejscu
  • odzież roboczą

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praca w Niemczech przy pakowaniu lodów, Stuttgart″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 198578274376a24a

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu lodów bez języka Stuttgart”

  1. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata, pracowałem już za granicą na produkcji, proszę o kontakt +48733395049

  2. Witam, ja i kolega szukamy pracy, więc zdecydowaliśmy się napisać do Was. Jesteśmy pracowici, godni zaufania i jesteśmy w stanie od razu wyjechać. Dziękuje i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Proszę też o kontakt na tel. 735-939-724 lub na e-mail w celu wysłania CV Dawid_cross@o2.pl

  3. martini1906 na 13 lipca 2016 @ 10:39

    Podejmę się pracy od dziś. Doświadczenie na linii produkcyjnej, Pracowałem za granicą, Sumienny bez nałogów, Książeczka sanepidowska. 30 lat Proszę o kontakt tel +48787531727 Z poważaniem. Marcin

  4. Ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani podjęciem tej pracy. Jesteśmy osobami młodymi, pracowitymi, sumiennymi, komunikatywnymi i chłonnymi wiedzy. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Wiek to 21 i 25 lat. Proszę o kontakt tel. 782250181 lub e-mail: paaatka0295@gmail.com

  5. Witam wraz z koleżanką podjemy pracę od zaraz. Posiadamy Książeczki sanepidowskie koleżanka posiada już Nr Sofi. proszę o kontakt tel: 726-913-064 lub e-mail w celu przesłania Cv dominikadebowska@vp.pl