€ 10 euro brutto/h + dieta

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy rozbiórkach budowlanych bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2-3 mce
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2016 03:29

Firm z Berlina zatrudni od zaraz pracowników budowlanych. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy rozbiórkach na budowie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy rozbiórkach budowlanych
Start: od zaraz
Miejsce: Berlin, Niemcy
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 15 euro za dzień roboczy

Obowiązki:

  • demontaż drzwi, okien oraz armatury
  • skuwanie płytek
  • wyburzanie ścianek działowych
  • wycinanie balustrad czy innych elementów metalowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy rozbiórkach budowlanych
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak uzależnień
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • dobra kondycja, zwinność
  • praktyczna umiejętność obsługiwania diaxa, młotów udarowych wyburzeniowych, itp
  • mile widziane zgłoszenia od osób mogących przyjechać swoim samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres ok. 2-3 miesięcy
  • przejazdy wewnętrzne
  • odpłatne w wysokości 120 euro miesięcznie w pensjonacie, położonym niedaleko miejsca zatrudnienia
  • narzędzia do pracy
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule prosimy wpisać: rozbiorki-berlin/11/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-w-budownictwie-przy-rozbiorkach-berlin/

ID ogłoszenia: 62858113d72b4cc3

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy rozbiórkach budowlanych bez języka Berlin”

  1. Witam .Jestem zainteresowany CV wysłane na emaila .