€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu dla par i grup Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 01:13

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu powierzchni komercyjnych dla par i grup. Zatrudnienie w Lubece od zaraz dla Polaków. Pracodawca nie wymaga doświadczenia, wymagane jest jednak prawo jazdy i własny samochód.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Lubeka

Zarobki: stałe wynagrodzenie w wysokości 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Praca fizyczna przy sprzątaniu różnych hal produkcyjnych, supermarketów, gabinetów, biur, szkół.
  • Do zadań należą wszelkie prace wpływające na czystość – mycie podłóg, zamiatanie, wynoszenie śmieci, wycieranie kurzu.
  • Dbanie o wizualny aspekt wykonywanych prac.
  • Inne poboczne prace w tematyce sprzątania.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od par lub grupy (najlepiej grupy dwuosobowe)
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym wymagana u jednej osoby na grupę
  • posiadanie prawa jazdy i możliwość przyjechania swoim autem
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • sumienne podchodzenie do powierzonych obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres
  • punktualność

Oferta:

  • zatrudnienie na umowie o pracę na czas określony
  • uczciwe stawki godzinowe
  • stałe zatrudnienie w Niemczech
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie długofalowe
  • zapewnione ubezpieczenie, druk A1, karta EKUZ
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Prosimy o kontakt mailowy: zagranica@mg-central.pl
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny oferty – SP 01/03/2015.
W treści zgłoszenia prosimy wpisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z procesem rekrutacji.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23eiai/

ID ogłoszenia: 1435524236fd4bd1