€ od 10 euro

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu Stuttgart dla kobiet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 października 2013 01:28

Firma ze Stuttgartu zatrudni kobiety. Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu. Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: od 10 euro

Praca możliwa do podjęcia od zaraz

Opis stanowiska:

  • Praca na zlecenia u klientów. Sprzątanie domów lub mieszkań prywatnych, może również zdarzyć się sprzątanie po remontach.

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego- podstawowa
  • uczciwość, zaangażowanie, drobiazgowość
  • wysoka kultura osobista, szybkie tempo pracy
  • własna działalność gospodarcza- lub możliwość jej założenia bezpośrednio przed podjęciem pracy
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferta:

  • Wynagrodzenie: od klientów jednorazowych 12.50 euro godzina, od stałych- 10 euro godzina.

Aplikacja:

  • Chętne panie spełniające wymagania zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://goo.gl/E9012Z

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/pilnie-niemcy-praca-stuttgart-przy-sprzataniu-dla-kobiet-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 23525a802bce4fb

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu Stuttgart dla kobiet”

  1. Witam, jestem zainteresowana pracą , proszę o kontakt pod numerem tel.502287187. Pozdrawiam – Renata!