€ 7,20 euro/h brutto plus dodatki

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sortowanie marchwi bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 02:39

Pilnie poszukujemy pracowników do sortowania marchwi przy taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz do połowy stycznia 2016 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz marchwi

Miejsce zatrudnienia: Niemcy wschodnie, miasto położone 140 km od granicy

Wynagrodzenie: 7,20 euro/h brutto plus dodatki

Czas trwania umowy: od zaraz do połowy stycznia 2016

Opis stanowiska pracy:

  • Oferta fizycznej pracy przy taśmie produkcyjnej polegająca na ręcznym sortowaniu marchwi.
  • Do zadań należeć będzie także pakowanie.
  • Inne prace mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz i możliwość pracy do połowy stycznia 2016

Oferta:

  • zorganizowane miejsce zamieszkania na terenie zakładu
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • przyjazne środowisko pracy
  • zapewnione dodatki godzinowe za pracę w nocy, godziny nadliczbowe oraz święta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o pilny kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy przesłać na adres:
praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-marchwi-id328414.html

ID ogłoszenia: 623564d2397d9af8

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz sortowanie marchwi bez znajomości języka”

  1. Witam,

    Są zainteresowane 2 osoby, proszę o przesłanie szczegółowych informacji na adres e-mail: diana.kus@wp.pl

    Pozdrawiam.

  2. Paulina Andrzejczuk na 19 listopada 2015 @ 20:52

    Witam jestem zainteresowana z chłopakiem . nawet mozemy od zaraz wyjechac prosze o kontakt 720-842-107. Pozdrawiam

  3. Witam.
    Byłabym zainteresowana ofertą pracy. Jestem dyspozycyjna i gotowa do pracy. Czy można dostać więcej informacji? Mój adres email : beata.ostrowska@onet.eu.
    Pozdrawiam.

  4. Marcin 26 lat wraz z kolegą jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  5. dianka-1991 na 24 listopada 2015 @ 17:28

    Witam. Jestem młodą, energiczną kobietą i poszukuje pilnie pracy. Proszę o kontakt 515-689-853 lub diana.szlonszkiewicz@o2.pl