€ 14,50/h +zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie biur w Düsseldorf z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2021 02:34

Oferujemy zatrudnienie w Düsseldorf od zaraz przy sprzątaniu biur. Z bezpłatnym zakwaterowaniem praca w Niemczech z podstawową znajomością języka na stanowisku sprzątaczki / sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę racy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie sprzątającej – sprzątanie powierzchni biura jednej firmy
  • praca w stałych godzinach od 8 do 6, od poniedziałku do piątku
  • obowiązkiem będzie stałe sprzątanie – mycie łazienek, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, recepcji, gabinetów, pomieszczeń open space, włączanie zmywarek, mycie podłóg, uzupełnianie środków higienicznych itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dyskrecja, empatia
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • schludność, wysoka kultura osobista
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane na czas
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • regularne zjazdy do Polski
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze przeprowadzone na miejscu w języku polskim
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie i świadczenia
  • pełny etat

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie biur od zaraz, Düsseldorf”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-z-zakwaterowaniem-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 92860d30101c8004