€ 14,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2017 04:14

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Berlinie z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca polegające na kompleksowym sprzątaniu mieszkań oraz domów prywatnych w Berlinie
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się sprzątaniem wszelkich powierzonych pomieszczeń od garaży po strych
  • często zdarzają się zlecenia za dodatkowym wynagrodzeniem, polegające na sprzątaniu po remontach itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie, pracowitość
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność do pracy w grupie
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • niemiecką umowę z opłaconymi składkami oraz podatkiem
  • zamieszkanie zorganizowane płatne w cenie 250 euro miesięcznie
  • pomoc w szukaniu zamieszkania samodzielnego
  • auto służbowe do dyspozycji
  • telefon komórkowy
  • detergenty oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem poniższego adresu

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie domów i mieszkań, wrzesień 2017

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-berlin/

ID ogłoszenia: 21659a729859c49b

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Berlin”

  1. Witam mam na imie Iwona i mam 40 lat , obecnie jestem w Polsce , Pracowalam w Niemczech jako pomoc kuchena i przy zbiorze truskawek jablek i jak zarowno na tasmie przy apteczkach samochowoych. znam podstawy jezyka Niemieckiego.
    nie posiadam prawa jazdy i samochodu
    ale jestem zainteresowana ta praca od zaraz
    Prosze o kontakt telefoniczny pod numer 0048 785764202
    Pozdrawiam