€ 14-16/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 lipca 2018 05:13

Poszukiwane sprzątaczki z podstawową znajomością języka do sprzątania domów i mieszkań w Düsseldorf. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech. Pracodawca pomaga pracownikom w znalezieniu kwatery do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Stawka godzinowa: 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • jest to praca o charakterze fizycznym, polegająca na sprzątaniu domów i mieszkań
  • zadania są typowe – wymagają dbania o czystość, tak jak: odkurzanie, mycie okien, zmywanie, wstawianie prania, mycie podłóg itp.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dostępność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane posiadanie własnego auta na wyjazd
  • aktualny dokument o niekaralności
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane na czas
  • rzetelne wprowadzanie w obowiązki
  • niemiecką umowę o pracę
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie-domów-mieszkań/07/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7415b58db110648a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Düsseldorf”

  1. EwaKozlowska na 28 lipca 2018 @ 22:32

    Jestem zainteresowana oferta pracy proszę o kontakt 501385447