€ od 14/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie domów z podstawowym językiem Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2022 01:17

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Hanowerze przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek lub sprzątaczy (k/m).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Miasto: Hanower, Niemcy

Pensja: od 14 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań należeć będzie samodzielna praca przy sprzątaniu domów i mieszkań

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność o zaraz
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie, pracowitość
  • możliwość wykonywania pracy samodzielnej i zespołowej
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • solidne zarobki oraz atrakcyjne dodatki w postaci bonusów i premii
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby w pensjonacie pracowniczym
  • niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • dużą liczbę zleceń
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego w godzinach pracy
  • tani kurs języka niemieckiego w siedziby firmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Sprzątanie domów i mieszkań, od października 2022 Hanower, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-w-hanowerze-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 28634546ed6f59e