€ 14,50/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie galerii handlowej Duisburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 stycznia 2018 03:31

Galeria handlowa z Duisburga zatrudni od zaraz sprzątaczki z podstawową znajomością języka. Oferta aktualnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu powierzchni dostępnych dla klientów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem galerii handlowej – toalet dla klientów, holi, korytarzy, mycie szyb, maszynowe mycie podłóg itp.
  • jest to praca fizyczna wymagająca dobrego zorganizowania

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • wysoka sprawność fizyczna
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • sumienność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • punktualność
  • skrupulatność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech na okres 3 miesięcy
  • niemiecką umowę o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę na pełny etat
  • pomoc przy szukaniu zamieszkania
  • wdrożenie w obowiązki oraz niezbędne materiały i sprzętu do sprzątania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie galerii handlowej, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-w-duisburgu/

ID ogłoszenia: 4535a69005bc07e1