€ 13-16/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki medycyny estetycznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2018 05:37

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka. Oferta ze Stuttgartu aktualna od zaraz przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej możliwa dla chętnych bez doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: w zależności od posiadanych umiejętności i znajomości języka stawka godzinowa waha się od 13 do 16 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • odpowiedzialna praca przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej – gospodarowanie odpadami również niebezpiecznymi, dbanie o estetykę pomieszczeń
  • obowiązkiem będzie dokładne sprzątanie gabinetów, odkażanie powierzchni, mycie podłóg
  • osoba zatrudniona dba o czystość we wszystkich pomieszczeniach

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora mówiącego w języku polskim
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • zatrudnienie na okres próbny, trwający 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • praca na pełny etat
  • pracodawca zapewnia uniform służbowy, chemię i materiały do sprzątania oraz środki ochronne

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki/05/2018″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 5355af88c841dd43

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.