€ 12 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech Monachium od zaraz sprzątanie rezydencji i apartamentów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 03:45

Poszukujemy od zaraz pracowników z podstawową znajomością języka do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów i rezydencji na terenie Monachium.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 12 euro na godzinę brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie luksusowych apartamentów oraz rezydencji na terenie Monachium
  • praca wykonywana będzie w 2 osobowym zespole

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B – mile widziane osoby z własnym autem
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • preferowanie zgłoszenia od osób z doświadczeniem i referencjami
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do zadań, dokładność
  • wysoka kultura osobista
  • dyskrecja
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w pokoju dwuosobowych – 150 euro miesięcznie bądź jednoosobowym w cenie 200 euro
  • zatrudnienie od zaraz
  • zwrot kosztów eksploatacyjnych

Aplikacja:
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzatanie4/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 84570a905ce99a9