€ 15-16,50/h +zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie samolotów bez języka lotnisko Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2022 01:13

Zatrudnienie na lotnisku we Frankfurcie nad Menem dla sprzątaczy-sprzątaczek. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka przy sprzątaniu samolotów pasażerskich oraz ich dezynfekcji.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Zarobki: od 15 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Umowa: na czas określony – 12 tygodni

Miasto: Frankfurt nad Menem

Obowiązki:

  • praca na lotnisku we Frankfurcie nad Menem na stanowisku sprzątacza-sprzątaczki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za mycie, sprzątanie i odkażanie wnętrz samolotów pasażerskich

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • brak nałogów/alergii
  • przestrzeganie zasad BHP
  • energiczność

Zapewniamy:

  • umowę na okres 12 tygodni
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • pełny etat
  • pomoc przy podjęciu legalnej pracy – wsparcie przy tłumaczeniach itp.
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • pracodawca zapewnia dofinansowanie kursu językowego dla pracowników

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do II połowy czerwca 2022 włącznie. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 621629cdc775efec