€ 10 euro netto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla murarzy Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 września 2014 00:49

Firma budowlana mieszcząca się w Monachium da pracę w Niemczech dla Polaków w charakterze murarzy. Zatrudnienie od zaraz przy murowaniu pustaków wapienno- piaskowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany – murarz

Termin: praca od zaraz, start już 22 września

Miejsce pracy: Monachium

Wynagrodzenie: 10 euro netto za godzinę

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • Pracownicy odpowiedzialni będą za stawianie ścian, murowanie pustaków wapienno piaskowych.
  • Czytanie planów technicznych, przygotowanie materiałów.

Wymagania wobec kandydatów:

  • możliwość podjęcia pracy natychmiast
  • doświadczenie w pracy murarza
  • umiejętność murowania na kleju
  • duża samodzielność
  • umiejętność sprawnego zorganizowania sobie czasu pracy
  • obowiązkowość, fachowość
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • posiadanie własnego samochodu oraz prawa jazdy

Oferujemy:

  • niemiecka umowa oraz warunki pracy
  • zapewnione ubezpieczenie
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • zapewnione i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • zarobki w wysokości 10 euro netto za godzinę

Aplikacja:
Zgłoszenia z CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@flexjob.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: KLK/100/DE

Dla chętnych możliwość również kontaktu telefonicznego w godzinach 9 do 15 pod numerem 327465740.

źródło: http://www.praca4u.net/murarze-3-osoby-niemcy-id244601.html

ID ogłoszenia: 71454195fc234ce4

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.