€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz w budownictwie dla płytkarza Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:35

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie przy układaniu płytek i kafelków. Ogłoszenie z Bawarii dla Polaków jako płytkarz-glazurnik. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Płytkarz – Kafelkarz

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy

Zarobki: stawka do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Prace budowlane polegające układaniu terakoty oraz glazury.
  • Na początku pracownik musi samodzielnie zabezpieczyć powierzchnie, przygotować niezbędne materiały i narzędzia oraz odpowiednio dostosować podłoże do prac.
  • Obowiązkiem będzie montowanie płytek, fugowanie oraz inne zadania powiązane ze stanowiskiem.

Oczekiwania:

  • umiejętność posługiwania się za pomocą języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • preferowane osoby z możliwością przyjechania samochodem
  • wykształcenie zawodowe
  • niezbędne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • elastyczność godzinowa
  • posiadanie zaświadczenia od lekarza o możliwości podjęcia pracy w takim charakterze

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z niemieckim układem zbiorowym
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia mailowe prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@personalauspolen.eu

Prosimy nie zapomnieć w swojej aplikacji o załączeniu CV oraz zgody na przetwarzanie i ochronę danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/plytkarzkafelkarz-z-jezykiem-niemieckim-id275610.html

ID ogłoszenia: 204550f2bbb6d43a

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.