€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz w budownictwie przy regipsach Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 października 2015 00:52

Dam pracę w Niemczech dla budowlańców przy regipsach. Zatrudnienie od zaraz w okolicach Monachium dla Polaków od zaraz przy montażu płyt kartonowo-gipsowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter regipsów

Start: od zaraz

Nr ref.: trockenbau/10/2015

Lokalizacja: okolice Monachium

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • montaż płyt kartonowo gipsowych
  • montowanie stelaży różnego typu
  • prace wykończeniowe związane z malowaniem
  • wyprowadzanie instalacji świetlnych

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole

Oferta:

  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • wysokie stawki godzinowe
  • praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą poczty elektronicznej na adres:
praca@de-pl.pl

Prosimy pamiętać o załączeniu w zgłoszeniu CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kontaktować można się z nami telefonicznie pod numerem: 236882194

źródło: http://www.praca4u.net/trockenbauer-montaz-plyt-gk-od-zaraz-id320873.html

ID ogłoszenia: 61156241310bdcc1