€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz Worms na magazynie bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Worms
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 02:57

Magazyn z Worms poszukuje pilnie pracowników do zbierania i pakowania zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka do podjęcia od zaraz 2016.

Stanowisko: Magazynier – pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Worms, Niemcy

Numer referencyjny: MAG/JN/WORMS/1

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od zaraz, początek od stycznia 2016

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się pracami magazynowymi takimi jak: zbieranie zamówień, sortowanie, kontrola jakości, sprawdzanie wagi towarów. Inne zadania jak przygotowywanie wysyłek, skrupulatne pakowanie oraz zabezpieczenie towaru. Pracodawca może zlecić inne prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu
  • preferowane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy

Oferujemy:

  • wsparcie przy znalezieniu miejsca zamieszkania
  • pracę od zaraz na pełny etat
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę:

Niezbędne jest załączenie numeru referencyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 893568930cfa3e73

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz Worms na magazynie bez znajomości języka”

  1. Witam jestem zainteresowany prosze o pilny kontakt 798350870

  2. witam mam 34 lata i posiadam doswiadczenie w pracy jako magazynier szesc lat pracowalem w chlodni jako paleciarz oraz magazynier w netto poszukuje pracy pilnie moj nr 535194498

  3. Bartek12345 na 11 stycznia 2016 @ 11:17

    Dzień dobry, mam 23 lata i jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem energicznym i pracowitym chłopakiem. Od 5 lat ciężko pracuje fizycznie, nie boję sie wyzwań i w pełni poświęcam sie swoim obowiązkom . Jestem w pełni gotowy na podjęcie pracy od zaraz.Bardzo zależy mi na tej pracy. Moje dane kontaktowe:
    tel:721427333,
    e-mail: pudzian.go@gmail.com.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochroną Danych Osobowych; tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. Nr, 101, poz.926 ze zm.).

  4. mariusz michta na 11 stycznia 2016 @ 16:55

    hallo!! jestem bardzo zainteresowany pracą, obecnie mieszkam w Niemczech, będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojego podania mariusz michta 0630116097594

  5. Witam,Jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Chętni wyjechać od zaraz.Tel.669405981