€ 13€+50€

Oferta pracy w Niemczech operator krawędziarki i giętarki CNC od zaraz, Lennestadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lennestadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 września 2021 01:02

Agencja zatrudnienia dla firmy przemysłowej z Lennestadt poszukuje doświadczonych operatorów krawędziarek i giętarek CNC do pracy w Niemczech przy obróbce elementów.

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR KRAWEDZIARKI/GIETARKI CNC

Miejsce pracy: Niemcy – 57368 Lennestadt
Nr.ref: KRAW-LEN/DE/2021

Zakres obowiązków:
– obsługa krawędziarek i giętarek CNC – obróbka metali
– prowadzenie dokumentacji
– utrzymanie norm jakościowych / pomiary i kontrola jakości
– stawka: 13,00 euro brutto/h + 50,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
– znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie na krawędziarkach CNC Trumpf lub EHT
– samodzielność
– własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
– umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
– do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
– mówimy po polsku
– zakwaterowanie
– dodatek urlopowy i świąteczny
– możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
– odzież roboczą
– płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: KRAW-LEN/DE/2021

ID ogłoszenia: 995614322178be12