€ 9000 zł

Oferta pracy w Niemczech – operator suwnicy w firmie budowlanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 70736 Fellbach, Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 04:53

Od zaraz propozycja pracy w Niemczech w firmie zajmującej się produkcji prefabrykatów na stanowisku operatora suwnicy.

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Operatora Suwnicy w firmie budowlanej.

Firma zajmuje się produkcją schodów
Stałe miejsce pracy (hala)

Zakres obowiązków:
– transport za pomocą suwnicy z poziomu roboczego dużych i ciężkich elementów betonowych

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
– darmowe zakwaterowanie (300 m od zakładu)
– codzienne wsparcie koordynatora z Polski .

Wymagania:
– umiejętność obsługi suwnicy
– doświadczenie na stanowisku
– chęci do pracy oraz sprawności fizycznej

ID ogłoszenia: 885d0244c215e62

Brak tagów

6 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech – operator suwnicy w firmie budowlanej”

  1. Andrzej_Iskra na 23 czerwca 2019 @ 14:44

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 603316428 Pozdrawiam

  2. Piotrek552 na 28 czerwca 2019 @ 15:32

    Dzień dobry jestem zainteresowany mój nr tel 690-421-169 pozdro

  3. RRafalkraft na 29 czerwca 2019 @ 10:57

    Witam jestem zainteresowany

  4. RRafalkraft na 29 czerwca 2019 @ 11:00

    505712621 Lisewski Rafał

  5. Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą.Posiadam wymagane uprawnienia.Proszę o kontakt pod numerem 697 909 758.
    Robert

  6. Maniek 254 na 19 lipca 2020 @ 00:56

    Posiadam uprawnienia na suwnice prawo jazdy kat b doświadczenie w pracy 12 lat na produkcji szyb zespolonych i transport szkła pracowity sumienny i chętny do pracy od zaraz Mariusz tel 787-735+583