€ 1250-1550

Oferta pracy w Niemczech opieka nad seniorką (71 l.) Liebenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Liebenburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 września 2018 02:32

Począwszy od 16-go września możliwa legalna praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie przy opiece nad Panią z Liebenburg w wieku 71 lat, która cierpi na chorobę parkinsona.

Data wyjazdu: 16.09/ na 2 miesiące

Atuty oferty:
bez wstawania nocnego
bez transferu
sklepy 200 m od domu

Opis oferty: Do opieki mobilna Seniorka (71l.) mieszkająca samotnie w domu na przedmieściach. Cierpi na chorobę Parkinsona. Jest osobą życzliwą, wdzięczną za okazywaną pomoc. Potrzebuje osoby do codziennych rozmów, wyjść do restauracji, na spacer, w odwiedziny do przyjaciół i znajomych.

Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu/myciu
Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
Podawanie lekarstw
Pomoc w poruszaniu się

Oczekujemy:
dobrej znajomości języka niemieckiego
doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
prawa jazdy (mile widziane)
życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych

Oferujemy:
wynagrodzenie 1250 EUR netto!
legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)
podpisanie jednej czytelnej umowy
możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
pokrycie kosztów podróży w obie strony
opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

Aplikowanie na tę ofertę jest równoznaczne z wyrażeniem poniższych zgód:
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

ID ogłoszenia: 8255b879af24b5a7

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: sszczurek
  • Zarejestrowany od: 2 marca 2018

Inne przedmioty dodane przez sszczurek

Ostatnie przedmioty dodane przez sszczurek »