€ 1200 netto +150 dodatek świąteczny

Oferta pracy w Niemczech opiekun osób starszych do Pana 93l. z Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 02:21

Od zaraz pilna propozycja pracy w Niemczech dla opiekuna / opiekunki osób starszych w Bremen. Oferta przy opiece nad Panem w wieku 93 lat, który cierpi na osłabienie starcze, rak prostaty, nadciśnienie.

OPIS ZLECENIA

Rozpoczęcie: 1.12.17
Miejscowość: 28717 Bremen
Osoba podopieczna: mężczyzna
Wzrost: 183
Waga: 90
Wiek: 93 l
Opis osoby podopiecznej:
Pan ma 93 lata. Jest bardzo miłym, skromnym człowiekiem. Jest wykształcony (były nauczyciel).
Pan myje się sam. 1 dzień w tygodniu opiekunka zawsze ma wolne i codziennie 2-3 h. Pan lubi mieć dużo ruchu. Porusza się samodzielnie. Pan ma regularny plan dnia. Blisko domu jest też sklep, okolica jest bardzo ładna. Opiekunka ma też do dyspozycji rower. Córka przychodzi raz w tygodniu, rozdzielić leki.

Schorzenia: osłabienie starcze, rak prostaty, nadciśnienie,
Czynnosci wykonywane przez podopiecznego :
– poruszanie się- o balkoniku
– toaleta- samodzielnie
– higiena osobista/ mycie- z pomocą
– ubieranie- z pomocą
– jedzenie- samodzielnie
Wstawanie w nocy: nie ma,

Zakres obowiązków:
– gotowanie dla 2 osób
– sprzątanie
– pranie
– zakupy
Warunki domowe: mieszka w domu jednorodzinnym z tarasem i pięknym ogrodem
Warunki dla Opiekunki: – opiekunka ma do dyspozycji 2 pokoje z Internetem. Jest dla niej też osobne WC. Rodzinie zależy na tym aby opiekunka się dobrze czuła i są w stanie się dostosować. Córka odwiedza regularnie i służy pomocą
Wymagania:
– dobra lub dobra komunikatywna znajomość j.niemieckiego
– doświadczenie w opiece,
– serdeczna opiekunka, która potrafi chciałaby się integrować
– opiekunka musi pracować samodzielnie, i przy tym umożliwiać decydowanie również podopiecznej
– gotowość do pracy 2 msc
– dobra gospodyni domowa , która potrafi gotować
Warunki zatrudnienia:
-Umowa zlecenie
-Stawka 1200 Euro + 150 euro za święta
Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 574 701 865

ID ogłoszenia: 9005a1fe3f7f02b5