€ 1150 euro miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech opiekunka dla starszego pana przedmieścia Berlina od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa zlecenie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 maja 2015 02:21

Agencja pośrednictwa pracy za granicą zatrudni pilnie opiekunkę do starszego pana niedaleko Berlina. Praca w Niemczech od zaraz przy opiece dla osoby z komunikatywną znajomością języka.

Progressio24 aktualnie szuka opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim i doświadcze-niem w opiece.
Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Podopieczny – Pan 91 lat, 70 kg
Pan mieszka z żona, pani nie wymaga opieki
Wyjazd od zaraz
Pan choruje na niewydolność nerek, ma problemy ze słuchem, porusza się przy rollatorze, choruje na inkontynencje i miewa sporadyczne problemy ze snem.
Obowiązki:
Pomoc w dbaniu o higienę (pan nosi pieluchy), pomoc w poruszaniu, w kąpielach, ubieraniu.
Zajmowanie się domem, zakupami i gotowaniem -wspólnie z żona podopiecznego.
Kandydatom oferujemy:
– stawka 1150 Euro miesięcznie
–gwarancja terminowych i szybkich wypłat
– legalną pracę, Ekuz, A1
– szybkie wyjazdy
– wypłata w Euro lub PLN
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – sobota, godz. 9 do 15 lub mailowy: progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 7965553159df0d48