€ 1700 €

Oferta pracy w Niemczech opiekunka do małżeństwa z Fritzlar od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fritzlar
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 września 2020 03:28

Obecnie poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z Fritzlar przy opiece nad małżeństwem seniorów w wieku 89 lat Pani i 92 lata Pan.

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:

OPIEKUNKA DO MAŁŻEŃSTWA

Jesteś osobą empatyczną, odpowiedzialną? Znasz język niemiecki ?

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!!

Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Fritzlar

Poszukujemy opiekunki do 89 letniej Pan oraz 92 letniego Pana, którzy mieszkają w domu jednorodzinnym. Seniorka cierpi na niewydolność serca, inkontynencję, przeszła także udar mózgu. Ma problemy ze słuchem oraz przełykaniem. Porusza się całkowicie samodzielnie. Senior cierpi na problemy z poruszaniem się, inkontynencję oraz zaburzenia słuchu.
Do dyspozycji własny pokój z internetem i telewizją.
Od zaraz na 2 miesiące! Wymagana komunikatywna znajomość niemieckiego.

Stawka: 1700 €!

Obowiązki:

– pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta).
– proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
– odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Oferujemy:

– atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
– legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
– ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
– odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne
– wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN
– stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech
– indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka” w tytule wiadomości.

W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka” pod numer:504 393 452 lub 517 713 827– oddzwonimy.

ID ogłoszenia: 8895f4f731ecdd61

Brak tagów