€ 1250-1300 euro

Oferta pracy w Niemczech opiekunka do starszej, 96-letniej Pani od zaraz Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: min. 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2016 04:23

Potrzebna od zaraz opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Bonn przy opiece nad 96-letnią Panią, która choruje na cukrzycę, osteoporozę, reumatyzm oraz nowotwór pęcherza moczowego.

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym/bardzo dobrym
osoba niepaląca
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
łatwość nawiązywania kontaktu
gotowość wyjazdu na min. 2 miesiące

Opis:

96-letnia Pani (162 cm, 69 kg) – Pflegestufe1 – cierpiąca na raka pęcherza moczowego, osteoporozę, reumatyzm i cukrzycę. Ta Pani jest po zawale serca. Podopieczna porusza się przy balkoniku. Na dłuższe spacery do dyspozycji jest wózek inwalidzki. Nie ma transferu, ponieważ podopieczna sama siada na wózek.
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu około 110 m2.

Zakres obowiązków:

pomoc w codziennych czynnościach: podczas rozbierania/ubieranie itp.
prowadzenie gospodarstwa domowego: robienie zakupów, gotowanie, pranie

Oferujemy:

legalne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie 1250-1300 euro miesięcznie
możliwość dzwonienia do Polski na stacjonarne
sprawdzone miejsce pracy
organizacja i dofinansowanie wyjazdu
zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie
wyjazd od zaraz

Aplikacje proszę zgłaszać na adres meilowy: ewelinaprestige24h.pl lub telefonicznie (58) 551 00 52.
Nasza strona: www.prestige24h.pl

Prosimy również o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji rekrutacji w Prestige24h
zgodnie z Ustawą z dnia 21.08.97 o Ochronie Danych Osobowych dz u. nr.133 poz 883,
dane które zostały zawarte w formularzu zgłoszeniowym są zgodne z prawda.

ID ogłoszenia: 691570deeddef920

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Prestige24h
  • Zarejestrowany od: 13 kwietnia 2016

Inne przedmioty dodane przez Prestige24h

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Prestige24h »