€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech – opiekunka osoby starszej do pani z Furth (ok.Norymebrgii) od 1.02.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Furth, Norymebrga
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: dwa miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 02:08

Potrzebna rzetelna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Furth przy opiece nad panią w wieku 71 lat, cierpiącą na chorobę Alzheimera oraz demencję starczą.

Podopieczna ma 71 lat, 163 cm wzrostu i waży 60 kg. Pani cierpi na chorobę Alzheimera i demencję. Ma dość duże problemy z orientacją czasowo-przestrzenną oraz rozpoznawaniem osób. Nie ma trudności przy poruszaniu się, większość czynności wykonuje samodzielnie, trzeba ją jedynie nadzorować.

Pani przesypia noce raczej spokojnie, praca w nocy może wystąpić sporadycznie.
Obowiązki

Do obowiązków opiekunki należy zajmowanie się seniorką, pomoc w myciu, ubraniu, wspólne spędzanie czasu z podopieczną oraz prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, zmywanie, pranie, sprzątanie).
Informacje dodatkowe

Pani mieszka w domu wielorodzinnym. Do tej pory opiekował się nią mąż, jednak w najbliższym czasie czeka go operacja serca, dlatego rodzina poszukuje opiekunki na około dwa miesiące. (Pan spędzi w szpitalu około 14 dni, później zostanie poddany rehabilitacji, więc nie będzie go w domu w ogóle lub będzie wracał tylko na noc). Podopieczna ma kotka. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z radio i TV oraz dostępem do Internetu i własną łazienką. Czas wolny to minimum dwie godziny dziennie.

Kontakt

tel. 730-733-104,

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego

Gotowość do wyjazdu 31.01. na dwa miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 8905698ad6af31ac

Brak tagów