€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech pakowacz ciastek Geeste od zaraz na taśmie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geeste
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 02:04

Producent ciastek z Geeste poszukuje pracowników na stanowisko pakowacz. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy pakowaniu wyrobów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Geeste, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac pomocniczych na produkcji ciastek
  • ręczne pakowanie oraz sortowanie ciastek
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na wysokim poziomie – umiejętność swobodnego dogadania się na miejscu
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • duża motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na legalnej niemieckiej umowie
  • stabilne warunku pracy
  • zapewnione niemieckie ubezpieczenie
  • pracodawca pomaga w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • pomoc w kwestiach urzędowych – przy uzyskaniu meldunku oraz złożeniu odpowiednich dokumentów aby uzyskać dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 11955de38991bf5d

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech pakowacz ciastek Geeste od zaraz na taśmie”

  1. Karolina789 na 27 sierpnia 2015 @ 16:00

    Witam.
    jestem zainteresowana oferta pracy mam 24 lata bez dzieci bez nalogów .
    pozdrawiam