€ 9,50 euro brutto/h + dieta

Oferta pracy w Niemczech pakowacz przekąsek bez języka od zaraz Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 03:50

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pakowacza w fabryce przekąsek słonych. Zatrudnienie w Wolfsburgu od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu krakersów, orzeszków, czipsów czy paluszków.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek – czipsów, paluszków

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę, dodatkowo pracownikowi przyznana jest dieta w wysokości 20 euro za dzień roboczy

Obowiązki:

  • prace polegać będą na kontroli jakości wyrobów, którymi będą słone przekąski typu: krakersy, czipsy, paluszki czy orzeszki
  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie produktów spożywczych przy taśmie
  • inne zadania zlecone przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dobre zdrowie
  • odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy z żywnością
  • umiejętność wykonywania obowiązków w zgodzie z zasadami BHP
  • uczciwość
  • mile widziana książeczka z badaniami do pracy z żywnością, wydana przez sanepid

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 100 euro miesięcznie w kwaterach z własnym pokojem, natomiast wspólną kuchnią i łazienką
  • szkolenie pracownicze
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie-slonych-przekasek-6/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 24057589768c7d01

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.