€ 8.19 euro/h

Oferta pracy w Niemczech pakowanie art. spożywczych od zaraz bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 01:30

Pilnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta do podjęcia od zaraz przy pakowaniu artykułów spożywczych.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce: Niemcy

Wynagrodzenie: 8.19 euro za godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pakować i przygotowywać paczki do wysłania.
  • Obowiązkiem będzie sortowanie, komisjonowanie i przygotowanie palet do wydania lub wysyłki.
  • Zadania wykonywane będą w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

  • pracę fizyczną
  • zatrudnienie odbywać się będzie na niemieckiej umowie
  • czas trwania umowy to rok, istnieje możliwość przedłużenia
  • zapewniony jest płatny urlop wypoczynkowy
  • umowa o pracę
  • stała stawka godzinowa
  • pracodawca odprowadza składki
  • pracownicy mogą korzystać ze świadczeń niemieckich

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: marcelina.chawa@supplycs.de

źródło: http://www.praca4u.net/komisionowanie-pakowacz-od-zaraz-id258035.html

ID ogłoszenia: 511548de187a0c17

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech pakowanie art. spożywczych od zaraz bez języka niemieckiego”

  1. Interesuje mnie oferta pracy, proszę o kontakt.

  2. Przeczytalem panstwa oferte i jestem gotowy do podjecia pracy nadmienie iz mieszkam w Niemczech i bylbym bardzo wdzieczny za zainteresowanie sie moja osoba gdyz bardzo potrzebuje pracy.Z gory uprzejmie dziekuje.Oto moje dane kontaktowe dzikk145@wp.pl

  3. witam ,interesuje mnie ta oferta jak jeszcze aktualna dla 2 osob ,kobiety 40 i 42 lata ,jezyk niemiecki komunikatywnie, ,prawo jazdy, moj mail kari722@wp.pl,tel 508565161,pozdrawiam

  4. ania31051984 na 31 grudnia 2014 @ 14:57

    Witam interesuje mnie Państwa oferta. Pracę mogę zacząć od zaraz. Obecnie przebywam na terenie Niemiec. Mój numer +491631967476