€ 8,70 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech pakowanie czekoladek bez języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 maja 2015 22:02

Pilnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu czekoladek. Oferta z Hamburga od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Hamburg

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny jest za wyjmowanie czekoladek z silikonowych form. Czekoladki należy odłożyć w papierowych osłonkach lub bezpośrednio do plastikowych wytłoczek.

Wymagania:

  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku potwierdzone referencjami
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć odjęcia pracy na dłużej
  • skrupulatne przestrzeganie zasad BHP
  • ostrożność
  • bardzo duża zręczność
  • gotowość do pracy na hali w chłodnej temperaturze – ze względu na konsystencję czekoladek temperatura jest dość niska
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • konieczne jest wypracowywanie norm dziennych

Oferujemy:

  • dodatki za wydajność
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie od zaraz
  • stabilne warunki pracy
  • praca na podstawie umowy 6 miesięcznej
  • umowa o pracę a nie praca na zasadach delegacji
  • ubezpieczenie i składki
  • opieka polskojęzycznego pracownika

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pakowanie czekoladek, Berlin″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 35655534a204fbdb

6 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech pakowanie czekoladek bez języka od zaraz Hamburg”

  1. Jestem zaiteresowana Państwa ofertą pracy
    nr telefonu; 781-484-792

  2. sebastian1234 na 17 maja 2015 @ 11:55

    Zależy mi ,
    Mój numer telefonu:693815665
    E-mail:martyna.spirewska@vip.onet.pl
    Z góry Dziękuję.

  3. mateusz1991mlody na 17 maja 2015 @ 22:22

    witam jestem zainteresowany ta praca

  4. jolka1968 na 18 maja 2015 @ 15:37

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Prosze o kontakt E-mail;jolka_1@onet.eu
    Z góry dziekuje
    Pozdarwiam

  5. Witam wraz z kolega jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy prosze o kontakt Renata 512515410

  6. Lukash30 na 27 maja 2015 @ 17:14

    Witam jestem zainteresowany praca. Prosze o kontakt hellboypl@interia.eu lub +48 731018326