€ 8,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech pakowanie kosmetyków bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 03:54

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków w świąteczne zestawy. Oferta z Berlina dla osób bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Start: od zaraz

Miasto: Berlin

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Czas trwania umowy: 8 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem kosmetyków do specjalnych – ozdobnych opakowań świątecznych
  • zadania są wykonywane przy taśmie produkcyjnej w szybkim tempie

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na 8 tygodni
  • zręczność, szybkie tempo pracy
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • brak problemu z wykonywaniem powtarzalnej czynności
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bezwzględna uczciwość

Zapewniamy:

  • pracę tymczasową do podjęcia od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie godzinowe
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie
  • przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem zatrudnienia
  • duża liczba godzin – minimum 40 godzin do wypracowania w tygodniu
  • na czas zatrudniona zapewniamy ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowaniekosmetykow/11/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 57563e363c5f904

11 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech pakowanie kosmetyków bez języka od zaraz Berlin”

  1. Witam jestesmy para -zaiteresowala as pastwa oferta pracy-ktora mozemy podjac od zaraz. Prosze o kotakt na maila edyta.kapusta@poczta.onet.pl

  2. mariusz1978 na 10 listopada 2015 @ 01:17

    Witam.Jestem zainteresowany pracą, którą mógłbym podjąć od zaraz.Proszę o kontakt szymanski1978@wp.pl

  3. Witam. Jestem zainteresowana państwa ofertą.Proszę o kontakt kangur662@wp.pl.Pozdrawiam

  4. marzanna1977 na 11 listopada 2015 @ 08:44

    Witam jestem zainteresowana ofertą.marzannapu1977@gmail.com

  5. Marcin 26 lat wraz z kolegą jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  6. Dzień dobry, jestem zainteresowana ofertą hankaduda@gmail.com

  7. Witam,wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz.Proszę o kontakt meilowy: agas11-87@o2.pl

  8. Witam. Jestem zainteresowana panstwa oferta. Moge zaczac prace od zaraz. Moj mail: marzena_g@yahoo.co.uk

  9. Dzień dobry,

    Dwie osoby są zainteresowane Państwa ofertą. Jesteśmy gotowe podjąć pracę od zaraz. Proszę o kontakt e-mail: diana.kus@wp.pl

    Serdecznie pozdrawiam.

  10. Witam jestem zainteresowany Pana oferta. Oprócz mnie jest jeszcze moja dziewczyna i jeszcze jedna para. Razem jest nas czworo i jesteśmy zainteresowani praca. Tu jest mój e-mail :seba123400@gmail.com. Proszę o kontakt

  11. marcintomaszewski na 25 lutego 2016 @ 13:42

    Witam, jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą, jestem do dyspozycji w każdej chwili, proszę o kontakt zwrotny, mój numer tel. +48 605184255 email.: mumin1281@interia.pl
    Pozdrawiam, Marcin Tomaszewski.