€ od 6500 zł brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech pokojówka pokojowy w 4* hotelu Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 września 2015 22:12

Aktualnie poszukujemy pracowników do sprzątania pokojów gościnnych w **** hotelu z Berlina. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz jako pokojówka – pokojowy.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 6500 zł za miesiąc brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca musi być wykonywana zgodnie ze standardem hotelu
  • pracownik porządkuje pokoje wraz z przyległymi im łazienkami
  • konieczna będzie zmiana ręczników oraz uzupełnienie środków czystości
  • inne prace np.: zmiana pościeli, odkurzanie, wynoszenie śmieci, wietrzenie, uzupełnianie gratisów

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • dokładność, pracowitość, profesjonalne podejście do wykonywanych prac
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • sprawne zorganizowanie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zatrudnienie w 4 gwiazdkowym hotelu
  • zapewniony płatny urlop oraz dodatki świąteczne
  • wsparcie w dopełnieniu formalności na miejscu – pomoc w uzyskaniu meldunku i świadczeń np. na dziecko
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu i miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie wiadomości CV oraz LM na adres:

  • info@walterfachkraft.pl

źródło: http://pracawita.pl/oferta-pracy,319267,pokojowka-roomboy-z-doswiadczeniem-w-pracy.html

ID ogłoszenia: 121560847e0ebf7d

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech pokojówka pokojowy w 4* hotelu Berlin od zaraz”

  1. Dzień dobry.
    Mam 40 lat przez kilka dobrych lat pracowałam w firmie sprzątającej szukam pracy w Niemczech . Szukam pracy bo mam dom do wykończenia a z Polskich zarobków jest to nie możliwe
    Bardzo proszę o kontakt mój numer tel. 797892721
    Z poważaniem Marta Cieśla